چه برکتی داشت این فرستادن خانواده به خونه باغ بیرون شهر، برای من! :) 

بعدا مفصل از ماجرای بسیار مهم این سه چهار روز می‌نویسم (اینم مثل همهٔ اون هزار و یک ماجرای قبلی که می‌خواستم بگم یا بنویسم :| -_- ‍♂)

اما فعلا همین یه نتیجه‌شو ببینید تا بقیه‌ش رو هم در فرصت مقتضی () براتون تعریف کنم. اینجا

حالا این چی‌ هست؟

کادوی روز مرد می‌باشد :) دیگه قسمت خرابکاری شده‌ش اونقدر واضحه که نیازی به اشاره هم نیست حتی ‍♂ ولی همینه که هست 

از خداشونم بود تازه!  

تازشم اینم اشانتیون دادم بهشون برن حسابی عشق کنن. (مثل اینا که بقیه‌ پولشونو نمی‌گیرن و میگن با بقیه‌ش برو عشق و حال )

بعله ما اینیم دیگه

تازه‌ترشم اینکه محض رضای خدا این کارو کردیم واسه دو ‌تا صنوبر عاشق (آخه یه خورده خوش قد و قامت هستن)

می‌دونم می‌دونم که بهم افتخار می‌کنید. خواهش می‌کنم. منم به خودم افتخار می‌کنم :)

(نوشابه باز کردن‌های جوجه خروسی برای خودش که نمی‌ذارن قاطی مرغا بشه و خب خروسم حساب نمیشه. روز پسرم که نداریم )

البته خوشبختانه از روز مرد بی‌نصیب نیستم و یه جفت جورابم واسه تولد من می‌خرن :| :/

گه‌گاهی هم واسه تنوع یه شرت و زیرپوشی اون وسط مسطا گیرمون میاد. خوبه دیگه. راضی‌ام به رضای خدا. همینشم که از دست خانوما میچکه باز جای شکر داره.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cs Players مرجع مقالات رسمي صنايع روشنايي ، لوستر و آباژور فروش دارچین عمده و خرید و قیمت چوب دارچین عمده دانلود ویدئو فوتیج های کاربردی ,پروژه های آماده میکس و مونتاژ Music and Game روزنامه شرق وحید موسی زاده Erik حورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.